Čistič okien a skla CP, 300 ml

151 | Autodoplnky | Kód: PL00444A

Čistič okien a skla CP, 300 ml

Dostupnosť
Skladom
1,69 €
1,41 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Čistič okien a skla CP, 300 ml


pomáha odstrániť špinu a hmyz z vonkajších okien a zároveň čistí vnútorné okná od všetkých nečistôt a odtlačkov prstov.

Návod na použitie: Dôkladne pretrepte. Naneste rovnomerne na okná z diaľky cca 15cm a utrite mäkkou handričkou. Pri menších plochách nastriekajte priamo na látku.

Upozornenie: Nebezpečenstvo. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje vážne podráždenie očí, dráždi kožu a môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.

Podozrenie z poškodzovania plodnosti alebo nenarodeného dieťaťa. Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si dôkladne prečítajte návod. Noste ochranné rukavice, ochranné okuliare a po použitý dôkladne umyte ruky. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Používať iba vonku alebo na dobre vetranom mieste. Neprepichujte a nespaľujte , a to ani po spotrebovaní obsahu.

PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými

Objem 300 ml

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

bohatý výber super ceny rýchla odozva

Overený zákazník,

Výborná komunikácia a rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Všetko vybavené k mojej spokojnosti. Ochotný a milý personál. Kvalitný sortiment

Overený zákazník,