Effect Microtech CS, 100 ml - koncentrát

Proti škodcom | Kód: UCH52651

Effect Microtech CS, 100 ml - koncentrát

Dostupnosť
Skladom
16,51 €
13,76 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Effect Microtech CS, 100 ml - koncentrát

Effect Microtech CS v koncentráte má dlhodobú účinnosť (až 6 mesiacov) v dôsledku špeciálnej membrány Mikrokapsúl, ktoré umožňujú pomalé uvoľňovanie účinnej látky, zatiaľ čo kapsuly tiež priľnú k telu hmyzu, čo umožňuje lepšie využitie insekticídneho prostriedku.

Výhody:
-dlhá reziduálna účinnosť (až 6 mesiacov)
-Mikrokapsuly chránia účinnú látku - odolnosť voči zvýšeným teplotám a vľhnkosti
-hmyz Mikrokapsule odnesie do svojich hniszd likvidácia celej populácie
-na likvidáciu rozsiahleho zamorenia aj na preventívne ošetrenie

Opis:
Effect Microtech CS obsahuje tretrametrín, permetrín a PBO, tetrametrín poskytuje rýchly účinnok (Knock down), permetrín umožňuje ďalšie zvýškové pôsobenie peostriedku a Piperonylbutoxid ešte dodatočne zvýši účinnosť prípravku. Effect Microtech je vo forme koncentrátu a je potrebné ho zriediť vodou, pretože je určený na ničenie škodcov na väčších plochách. Na hmyz pôsobí kontaktne.

Návod na použitie:
- Používa sa na ničenie (dezinfekciu) plazivých škodcov, ako sú šváby a mravce, na miestach, kde sa plaziví škodcovia objavujú pozdĺž trhlín na stenách, pozdĺž spodných okrajov stien vo vnútri budov. Okrem toho je možné výrobok použiť aj na vonkajšie steny budov. Účinnosť sa dosiahne do 48 hodín.
- Na potlačenie väčšj populácie na hladkých povrchoch ako je drevo, sklo, keramika je potrebné rozpustiť 100 ml prípravku Effect Microtech CS v 5 litroch vody. Pripravený roztok postačuje na 100 m² povrchu. Na poréznych povrchoch je potrebné rozpustiť 125 ml prípravku v 5 litroch vody. Pripravený roztok postačuje na 100 m².
- Na potlačenie malého počtu na hladkom povrchu, ako sú drevo, sklo, keramika, je potrebné rozpustiť 25 ml Effect Microtech CS v 5 L vody. Pripravený roztok postačuje na 100 m². povrchu.

Používajte biocid bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte štítok a informácie o prípravku.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Boli ústretoví. Tovar je krásny.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru, spokojnosť.

Overený zákazník,

?

Overený zákazník,