Farba sprej na disky strieborná lesklá CP, 400 ml

151 | Autodoplnky | Kód: PLCP073

Farba sprej na disky strieborná lesklá CP, 400 ml

Dostupnosť
Skladom
3,12 €
2,60 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Farba sprej na  disky strieborná lesklá CP,  400 ml


odstráni škrabance z diskov a z ľahkých zliatin

Návod na použitie:    Uistite sa, že povrch je čistý a suchý, odstráňte všetky nečistoty, mastnotu, olej, hrdzu, vlhkosť atď. Pred použitím zakryte pneumatiku.    /   Pre najlepší výsledok sprej by mal mať izbovú teplotu pred použitím. Používajte v teplých, bezprašných a bezveterných podmienkach a nepoužívajte v  studených, vlhkých podmienok.  /  Pred použitím pretrepte zo strany na stranu približne 1 minútu pred striekaním. Počas používania občas pretrepte, aby ste zabezpečili jednotnosť farby a zabránili upchaniu dýzy.  /  Pred použitím otestujte na povrchu.  /  Pri použití zaistite, aby plechovka bola vzdialená približne 20-30 cm od povrchu, ktorý má byť natretý, a   aplikujte ho hladkým, zamietacím pohybom.  /  Aplikujte farbu v tenkých vrstvách a nechajte náter  aby sa usušilo kým nanesiete ďalšiu vrstvu (približne 60 minút)  /  Po použití sa uistite, že dýza ostane nezablokovaná, držaním plechovky hore nohami a striekaním na kartón alebo odstránením dýzy a namočením v riedidlách.   /  Farba sa uschne úplne do 24h.

Upozornenie:  Nebezpečenstvo. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje vážne podráždenie očí, dráždi kožu a môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si dôkladne prečítajte návod. Noste ochranné rukavice, ochranné okuliare a po použitý dôkladne umyte ruky. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Používať iba vonku alebo na dobre vetranom mieste. Neprepichujte a nespaľujte , a to ani po spotrebovaní obsahu.

PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými

Objem 400 ml
Farba Strieborná

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

operatívne včas vybavili objednávku so včasným doručením

Overený zákazník,

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,