KRTKO karbid granulovaný 500g

Neurčený | Na slimáky a krty | Kód: 413058

KRTKO karbid granulovaný 500g

Dostupnosť
Skladom
5,38 €
4,48 € bez DPH

BROS karbid granulovaný na odpoudzovanie krtkov 500 g

Granulovaný prostriedok obsahujúci karbid vápenatý určený na odpudzovanie krtkov z nežiaducich miest ako sú napr. Areály letísk, pozemných hydrotechnických konštrukcií a športových objektov, záhrad a pod.

Karbid je granulovaný prostriedok obsahujúci karbid vápenatý určený na odpudzovanie krtkov z nežiaducich miest ako sú napr. Areály letísk, pozemných hydrotechnických konštrukcií a športových objektov, záhrad a pod.
Použitie: pre dosiahnutie očakávaného výsledku je najprv potrebné zistiť, ktoré z krtincov sú čerstvé a kde sú krtkovia aktívne. Potom odhrnieme zeminu z krtincov a umiestnime predpísané množstvo prípravku do každej chodby. Pre urýchlenie reakcie navlhčíme granulát vodou. Otvor zľahka späť zakryjeme zeminou, pričom zachováme chodbu. Postup sa odporúča opakovať denne, kým sa neprestanú objavovať nové krtince.&Nbsp;

Dávkovanie: >  10 - 15 g (1/2 polievkové lyžice) na 1 krtinec

Upozornenie: tieto údaje sú len informatívne. Predajca neručí za škody spôsobené nesprávnym použitím prípravku.

Nebezpečenstvo. Pri kontakte s vodou uvoľňuje horľavé plyny, ktoré sa môžu spontánne zapáliť. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Používajte ochranné rukavice a ochranné okuliare. Zabráňte styku s vodou. V prípade požiaru na hasenie používajte hasiaci alebo suchý prášok. Neodporúča sa uhasiť požiar mokrým hasením, pretože to môže viesť k následnému opätovnému vzplanutiu požiaru. Skladujte na suchom mieste. Skladujte v uzavretom obale.


Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Na moje otázky ohľadom niektorých výrobkov (prevedenie, materiál) mi bolo obratom odpovedané na chate, aj do emailu

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia a ústretovosť, rýchle doručenie.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, kvalitný tovar

Overený zákazník,