Kvetinový koberec MODROBIELE NEBO 6 g (K)

Semená kvetov | Kód: 705193
Dostupnosť
Skladom
3,55 €
2,96 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Kvetinový koberec MODROBIELE NEBO 6 g  (K)

MODROBIELE NEBO - kolekcia KVETINOVÝ KOBEREC -  špeciálna zmes 17 letničiek v modrej a bielej farbe. Keď sa nebo zrkadlí v zmesi modrobielych letničiek, zamotá sa nám hlava bez toho, aby sme zdvihli oči k letnej oblohe.

Výška kvetinového koberca je 60 – 70 cm.

Zmes je určená na priamu siatie. Odporúčame výsev od 2 do 5 gramov/m². Termín siatie je v apríli až máji a kvitne „skoro symbolicky“ až do konca letných prázdnin a začiatku školského roka. Odporúčame výsev do riadkov 12 - 20 cm z dôvodu ľahšieho odburinenia pred zapojením porastu. Táto zmes je zmesou letničiek a je potrebné ju vysievať každoročne na dobre pripravenú pôdu, pokiaľ možno maximálne odburinenú. Vzhľad porastu sa v priebehu vegetácie mení, takmer každým dňom vyzerá trochu inak. Kvetinová zmes je zložená tak, aby sa kvitnutie rozprestrelo do niekoľkých mesiacov. Vďaka tomu je táto zmes plná prekvapení, vyzerá odlišne v závislosti od klimatických podmienok, typu pôdy i termínu siatia.

Zmes 17 letničiek v modrej farbe napríklad nevädze, nestarce, šalvie rozjasnia bieli baránkovia v podobe cínie, slezovky a ďalších.

Parametre:
Výrobca:   SEMO
Cenová skupina:   6
Množstvo:   6g
Výsev:   04 / 05
Miesto výsevu:   záhon
Miesto pestovania:   záhon

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Boli ústretoví. Tovar je krásny.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru, spokojnosť.

Overený zákazník,

?

Overený zákazník,