Kvetinový koberec ZÁHRADNÁ SLÁVNOSŤ 6g (K)

Semená kvetov | Kód: 712203

Kvetinový koberec ZÁHRADNÁ SLÁVNOSŤ 6g (K)

Dostupnosť
Skladom
3,55 €
2,96 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Kvetinový koberec ZÁHRADNÁ SLÁVNOSŤ 6g  (K)

ZÁHRADNÁ SLÁVNOSŤ - kolekcia KVETINOVÝ KOBEREC - zmes zložená z 12 dvojročných rastlín a 21 trvaliek, prepája vidiecku záhradu s nadväzujúcou lúkou. Ľahko a bez plotu budete začiatkom leta prechádzať medzi kvetmi nevädze, maku, margaréty i lupiny. Letnú atmosféru doplní aj vôňa večernice, ktorá privábi nejedného nočného motýľa. Časom sa pripojí kokarda, mavuň, hvozdík a ďalšie rokmi preverené trvalky. Vysievame v júni až júli, zmes kvitne v budúcom roku od konca mája. Výška rastlín je 30-100 cm.

Zmes je určená na priamu siatie. Odporúčame výsev od 2 do 5 gramov/m². Termín siatie je v júni až júli. Zmes kvitne v budúcom roku od konca mája. Výška rastlín je 30 – 100 cm. Vysievame na dobre pripravenú pôdu, pokiaľ možno maximálne odburinenú. Vzhľad porastu sa v priebehu vegetácie mení, takmer každým dňom vyzerá trochu inak. Kvetinová zmes je zložená tak, aby sa kvitnutie rozprestrelo do niekoľkých mesiacov. Vďaka tomu je táto zmes plná prekvapení, vyzerá odlišne v závislosti od klimatických podmienok, typu pôdy i termínu siatia.

Zmes obsahuje druhy (podľa katalógu výrobcu): Nevädza, večernica vonná, koniklec, zlateň, lupina, margaréta, mavuň, kokarda.

Parametre

VýrobcaSEMO
Cenová skupina6
Množstvo6g
Výsev06 / 07
Miesto výsevuzáhon
Miesto pestovaniazáhon

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľká spokojnosť, široký sortiment, odporúčam.

Overený zákazník,

Super rýchlo dodaný tovar.

Overený zákazník,

Nakup v pohodli domova.

Overený zákazník,