Lepidlo a škárovačka FIX & GROUT 500 g

Lepidlo a škárovačka FIX & GROUT 500 g

Dostupnosť
Skladom
1,61 €
1,34 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Lepidlo a škárovačka FIX & GROUT 500 g

Ideálny na upevnenie dlaždíc na väčšinu podkladov (vrátane dreva), obkladanie a škárovanie, hlavne na povrch ktorý je vystavený častému zmáčaniu, ako sú sprchy a kúpeľne. Je odolný voči vode a spĺňa požiadavky normy STN EN 12004 D1.
Schne do biela.
Príprava: Uistite sa, že povrch je suchý a bez prachu, nečistôt a mastnoty. Zaprášené povrchy by mali byť pred obkladaním natreté 1 dielom PVA a 5 dielmi vody a nechať uschnúť. Drevo by malo byť ošetrené základným náterom na báze oleja.
Aplikácia pre obklady: Odstráňte veko, naneste lepidlo na povrch, ktorý sa má obkladať, špachtľou rovnomerne rozotrite. Jedná sa o tenkovrstvé lepidlo a nesmie sa používať v hrúbke nad 3 mm. Priložte obklady do 20 minút od nanesenia lepidla. Prebytočné lepidlo odstráňte vlhkou handričkou
Aplikácia na škárovanie: Nepoužívajte na pracovné plochy. Pred použitím sa uistite či je obklad prilepený a lepidlo suché (obvykle schnutie trvá 4h pri poréznych povrchoch a 8h pri neporéznych povrchoch). Naneste tmel do spojov a so špachtľou rozotrite. Nadbytočné množstvo odstráňte s mokrou handričkou. Vyhnite sa kontaktu s vodou kým úplne neuschne.
Po použití: Pevne uzavrite. Po použití ihneď očistite všetky nástroje teplou mydlovou vodou. Skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Po kontakte s pokožkou ihneď opláchnite veľkým množstvom vody. Klasifikácia ohňa F.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

operatívne včas vybavili objednávku so včasným doručením

Overený zákazník,

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,