Lepidlo EPOXY dvojzložkové 25 g

Lepidlo EPOXY dvojzložkové 25 g

Dostupnosť
Skladom
1,69 €
1,41 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Lepidlo EPOXY dvojzložkové 25 g

Ideálne pre lepenie skla, kovu, porcelánu, dreva a sklolaminátu. Bez neporiadku, bez rozliatia a bez zasušených špičiek. Na umiestnenie/nastavenie lepených dielov do správnej polohy máte 4-6min.
Návod na použitie: Uistite sa, že povrchy, ktoré majú byť zlepené sú čisté a suché. Odrežte trysku na špičke dávkovačov. Dávkovanie: vytlačte rovnaké množstvo lepidla a živice do miešacej misky pomalým zatlačením na piest. Dôkladne premiešajte špachtľou. Aplikujte na oba povrchy, ktoré majú byť zlepené a zafixujte svorkou alebo závažiami. Doba sušenia je 4 - 6 minút, avšak nevystavujte spoj neprimeranému napätiu ešte po dobu 30 minút. Po 16 hodinách bude lepidlo úplne usušené. Po použití vytiahnite pomaly piest , vyčistite hrot a pevne nasaďte kryt na trysky.
Upozornenie: (P102) Uchovávajte mimo dosahu detí. (P103) Pred použitím si prečítajte etiketu. (P280) Noste ochranné rukavice. (P264) Po manipulácii si starostlivo umyte ruky mydlom. (P262) Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. (H411) Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. (P271) Používať iba na voľnom priestranstve alebo na dobre vetranom priestore. P(304+340) PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchanie. PO POŽITÍ: ihneď vyhľadajte lekársku pomoc.
P(305+351+338) PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými predpismi.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

operatívne včas vybavili objednávku so včasným doručením

Overený zákazník,

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,