Lepidlo na tuhý plast 30 g

151 | Lepidlá, tmely, silikóny... | Kód: PL1511168

Lepidlo na tuhý plast 30 g

Dostupnosť
Skladom
1,56 €
1,30 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Lepidlo na tuhý plast 30 g

Rýchlo schnúce lepidlo na lepenie tvrdých a tuhých plastov ako je akryl a PVC-u.
Návod na použitie: Uistite sa, že všetky lepené povrchy sú čisté, suché a bez mastnoty. Držte tubu v uhle 45 ° a rovnomerne naneste lepidlo na oba lepené povrchy. Zatlačte ich k sebe. Lepidlo zaschne do 10 minút a úplne vytvrdne do 24 hodín. Nadbytočné lepidlo utrite vlhkou handričkou. Po použití vyčistite trysku a nasaďte kryt. Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Nepoužívajte na miestach, ktoré sú v styku s potravinami, jedlom alebo pitnou vodou. Nepoužívajte na predmety, ktoré sú vystavené vysokým teplotám, ako sú rúry a umývačky riadu atď.
Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Noste ochranné rukavice, po použití si starostlivo umyte ruky mydlom. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom.
Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.
PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlne dýchať.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými predpismi.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

operatívne včas vybavili objednávku so včasným doručením

Overený zákazník,

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,