Lepidlo SP GEL TRIPLE 3x3 g

151 | Lepidlá, tmely, silikóny... | Kód: PL1511010-36

Lepidlo SP GEL TRIPLE 3x3 g

Dostupnosť
Skladom
1,56 €
1,30 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Lepidlo SP  GEL  TRIPLE 3x3 g

Vhodné na drevo, gumu, kovy, šperky, porcelán a keramiku a väčšinu plastov pre domácnosť.
Návod na použitie: Povrchy určené na lepenie musia byť hladké, čisté a suché. Zložte viečko tuby a prepichnite plombu tubičky.. Aplikujte jednu kvapku len na jeden povrch, potom zatlačte diely spolu asi na 10 sekúnd, v závislosti od materiálu, ktoré sa lepia. Po každom použití je potrebné vyčistiť špičku tuby (sek. Lepidlo možno odstrániť acetónom alebo odlakovačom na nechty) a zaskrutkovať viečko. Nie je vhodný na použitie na polypropylény, polyetylénový polystyrén, teflon, silikón, gumu, sklo, alebo na použitie na predmety, ktoré sú v kontakte s horúcimi kvapalinami alebo sú nepretržite vlhké. Neodporúča sa používať na povrchoch ktoré prichádzajú do styku s potravinami alebo na použitie na hračkách, nábytku.
Upozornenie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Noste ochranné rukavice, po použití si starostlivo umyte ruky mydlom. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlne dýchať.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
PO KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte mydlom a veľkým množstvom vody
Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými predpismi.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

operatívne včas vybavili objednávku so včasným doručením

Overený zákazník,

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,

rýchla odozva široký výber primerané ceny ochota personálu pomôcť

Overený zákazník,