Lepidlo univerzálne priesvitné 50 g

151 | Lepidlá, tmely, silikóny... | Kód: PL151030

Lepidlo univerzálne priesvitné 50 g

Dostupnosť
Skladom
1,56 €
1,30 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Lepidlo univerzálne priesvitné 50 g

Určené pre opravy v domácnosti, modelovanie a remeselné práce. Vhodné na papier, lepenku,drevo, kov, plasty, keramiku, porcelán, kožu, sklo, korok atď.
Návod na použitie: Uistite sa, že všetky lepené povrchy sú čisté, suché a bez mastnoty. Prepichnite koniec tuby obráteným uzáverom. Držte tubu vo zvislej polohe a počas prepichovania ju nestláčajte.
Kov, porcelán, sklo - naneste lepidlo tenko, rovnomerne na oba lepené povrchy. Nastavte spoj a pevne stlačte. Nechajte lepidlo schnúť (10-15min). Papier, lepenka, tkaniny - lepidlo nanášajte voľne na jeden povrch a okamžite zatlačte oba povrchy dohromady. Úplná pevnosť spoja sa dosiahne po 2-4h. Prebytočné lepidlo je možné odstrániť acetónom alebo odlakovačom.
Nepoužívajte na miestach, ktoré sú v styku s potravinami, jedlom alebo pitnou vodou. Nepoužívajte na predmety, ktoré sú vystavené vysokým teplotám, ako sú rúry a umývačky riadu atď.
Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Noste ochranné rukavice, po použití si starostlivo umyte ruky mydlom. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.
PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlne dýchať.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými predpismi.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

operatívne včas vybavili objednávku so včasným doručením

Overený zákazník,

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,