Prípravok na opravu pneumatiky CP, 300 ml

151 | Autodoplnky | Kód: PLCP029

Prípravok na opravu pneumatiky CP, 300 ml

Dostupnosť
Skladom
3,90 €
3,25 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Prípravok na opravu pneumatiky CP, 300 ml

ponúkne okamžitú dočasnú opravu pneumatiky. Toto nie je trvalá oprava pneumatík, odporúča sa  aby ste čo najskôr navštívili garáž pre trvalú opravu.

Návod na použitie:   Odstráňte predmet spôsobujúci prepichnutie a umiestnite otvor na spodok kolesa. Odstráňte veko ventilu a upevnite hadicovú armatúru naskrutkovaním na ventil. Nasmerujte plechovku smerom nadol, odstráňte bezpečnostný uzáver a striekajte obsah do pneumatiky.

Akonáhle je pneumatika nafúknutá, odskrutkujte ju a vymeňte uzáver valce. Jazdite pomaly, nie viac ako 32km/h, až kým tmel stvrdne.

Upozornenie:   Nebezpečenstvo. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje vážne podráždenie očí, dráždi kožu a môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si dôkladne prečítajte návod. Noste ochranné rukavice, ochranné okuliare a po použitý dôkladne umyte ruky. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Používať iba vonku alebo na dobre vetranom mieste. Neprepichujte a nespaľujte , a to ani po spotrebovaní obsahu.

PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi, oblastnými, národnými a medzinárodnými

Objem 300 ml

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

pomerne rýchle vybavenie objednávky, veľmi príjemný a ochotný personál

Overený zákazník,

rýchla odozva široký výber primerané ceny ochota personálu pomôcť

Overený zákazník,

Rýchle jednanie, rýchle dodanie, som plne spokojná

Overený zákazník,