Trávnikové osivo RESILIENT BLUE LAWN 5 kg

Trávové osivo | Kód: 711303_5

Trávnikové osivo RESILIENT BLUE LAWN 5 kg

Dostupnosť
Skladom
74,30 €
61,92 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Trávnikové osivo RESILIENT BLUE LAWN 5 kg

Buďte pripravení na extrém! Naša klíma sa celosvetovo mení. Extrémy sa stávajú novou normou. Lejaky, búrlivé horúčavy a veľmi suché roky. Ako zelený profesionál sa stále viac dostávate pod tlak. Nie je dôvod sa stresovať! Existuje nová technológia trávy, ktorá je odolná voči týmto extrémom: Resilient Blue®! Resilient Blue® absorbuje rany extrémnych stresových období a bráni sa!

Dlhotrvajúce sucho a horúco, vysoký tlak chorôb a dlhodobé nízke hladiny živín. Všetky faktory, ktoré môžu byť pre váš trávnik fatálne a ktoré vám spôsobia bolesti hlavy! Na rozdiel od bežných lúčnych lúk zostáva Resilient Blue® za týchto podmienok chladnokrvná a znáša tieto rôzne stresové faktory. Tým, že sa v správny čas zotaví, môže Resilient Blue® bojovať za optimálne pokrytie trávy. Vďaka tomu je Resilient Blue® jedinečná!

Pokiaľ sa váš trávnik dostane do veľkého sucha a tepelného stresu, je dobré vedieť, že si môžete byť istí, že Resilient Blue® sa cez neho prebojuje a bude opäť vyzerať dobre. Resilient Blue® znáša stres vysoko nadpriemerne a tiež sa výrazne rýchlejšie zotavuje z extrémneho stresu.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľká spokojnosť, široký sortiment, odporúčam.

Overený zákazník,

Super rýchlo dodaný tovar.

Overený zákazník,

Nakup v pohodli domova.

Overený zákazník,