Smart senzor 19040-20 Gardena

Smart senzor 19040-20 Gardena

Dostupnosť
Skladom
65,69 €
54,74 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Smart senzor 19040-20 Gardena

Inteligentný senzor dodáva dôležité a aktuálne dáta merania zo záhrady. Vlhkosť pôdy meria rýchlo a obzvlášť presne. V spojení so smart gateway, ktorá je nutná na prevádzku a s bezplatnou aplikáciou GARDENA smart dodá inteligentný GARDENA smart zavlažovací systém, založený na nameranej vlhkosti pôdy, vodu rastlinám iba vtedy, ak je to skutočne potrebné. Tým, že sa vyhnete zbytočnému zavlažovaniu, ušetríte vzácnu vodu.

Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu sa môže smart senzor použiť nielen na trávniku alebo na záhonoch, ale aj v črepníkoch alebo v kvetináčoch na balkóne alebo terase. Veľký povrch snímača presne meria vlhkosť pôdy v rôznych hĺbkach a za rôznych pôdnych podmienok. Jeho inštalácia na trávniku nenarušuje prácu ani robotickým, ani bežným kosačkám, pretože je hlava senzora obzvlášť plochá. Flexibilná a bezdrôtová prevádzka pomocou rádiového ovládania je napájaná 2 batériami AA, ktoré umožňujú bezpečné a nepretržité používanie po celú záhradnú sezónu.

Okrem merania vlhkosti pôdy môže inteligentný senzor tiež merať jej teplotu a odosielať dáta prostredníctvom smart gateway, ktorá je súčasťou všetkých štartovacích súprav GARDENA smart systému, do aplikácie GARDENA smart, odkiaľ môže používateľ sledovať ďalšie smart zariadenia v systéme a ovládať ich z ľubovoľného miesta.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľká spokojnosť, široký sortiment, odporúčam.

Overený zákazník,

Super rýchlo dodaný tovar.

Overený zákazník,

Nakup v pohodli domova.

Overený zákazník,